Cesim Boztepe Metal San.Tic.Ltd.Şti.

Hızlı Sipariş Geç cesimboztepemetal@gmail.com

+90 539 265 28 89 DİLOVASI/KOCAELİ

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

“ CESİM BOZTEPE METAL “

“Yılların verdiği tecrübeyle sektörde fark yaratıyoruz”

 

TARİHÇE

Cesim Boztepe Metal 2016 yılında kurulmuş bir firma olsa da, firma kurucusu olan Cesim Boztepe’nin sektördeki yıllar süren tecrübesi ile şekillenmiş ve kısa sürede kendini sektörde kanıtlamıştır. Demir çelik sektörüne özel çözümler üreten ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede yanıt veren firmamız; gerek kalite, gerek termin süreleriyle sektörde adından söz ettiriyor. Genç bir yapıya sahip Cesim Boztepe Metal, hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemekte olup, hizmetlerini siz değerli iş ortaklarımızla da paylaşmayı ümit etmektedir.

Cesim Boztepe kimdir?

1969 yılında Ağrı’da doğdu. Evli ve 5 çocuk babasıdır. Demir çelik sektörüyle tanışması uzun yıllara dayanıyor. Sektörde edindiği bilgi ve tecrübeler sonrasında 2016 yılında kendi firmasını kurdu. Demir çelik sektörüne özel çözümler üreten firmamız kalite, güven ve hızlı teslimat anlayışıyla kısa sürede sektörde kendine yer buldu. Dilovası – Kocaeli’nde faaliyetlerini sürdüren ve Türkiye’nin dört bir tarafına istenilen ürünleri temin ederek en kısa sürede ulaştıran bir firma olarak müşterilerimizin güvenini kazanmış ve bu yolda ilerlemeye devam eden bir firma profilimiz var.

Müşterilerinize sunmuş olduğunu ürün ve hizmetler neler?

“ Cesim Boztepe Metal “ olarak ağırlıklı olarak levha sac, kazan sacı, DKP, HRP, profil boru satışı yapıyoruz. (ST37+ST44+ST52) Hem yerli hem de ithal ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yerli ürünlerimiz Erdemir ve İsdemir ürünleri olup; ithal ürünlerimiz ise, Romanya, Ukrayna, Rusya, Çin ve Almanya’dan ithal ettiğimiz kalite ürünlerdir. Ürünlerimizi hem aracı hem de imalatçı firmalarla buluşturduğumuz firmamız ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

  • Son Eklenenler